אודות

אר.אי.אל.אס. טכנולוגיות מתקדמות הינה ספקית פתרונות בתחום העסקי והטכנולוגי, תוכנה, חומרה, אבטחת מידע ופתרונות תקשורת כמו גם מיקור חוץ ומערכות מידע.פעילות החברה החלה בשנת 1996 על ידי רו”ח פרנק שטרקמן והינה שותפה עסקית של חברות כגון: SAP, IBM ,Cisco(עוד מימי תקופת “מנהל”)Microsoft ,, ועוד .אר.אי.אל.אס. עוסקת בשני תחומי התמחות עיקריים:

מערכות מידע:

שרות כולל ופתרונות תוכנה המקיפים גם פיתוח תוכנה, יעוץ, הטמעה, הדרכה ופיתוח פתרונות ממוקדים לפי דרישה או מבוססי  ERP עם מומחיות של 16 שנים בתוכנת SAP Business One ועם צוות מומחים בעל וותק ממוצע של 10 שנים בRELS.

טכנולוגיות מידע:

כלל הקשת הרחבה של טכנולוגיית מערכות מידע ארגוניות (תכנון, אינטגרציה, תשתיות מחשוב, תקשורת ואבטחת מידע).

אר.אי.אל.אס. הטמיעה מאות פרויקטים מסוגים רבים ומגוונים הן בישראל והן בחו”ל.

כל הפרויקטים התבצעו תוך מחויבות גדולה להצלחת הפרויקט הן בשלביו הראשונים והן לאורך שנים.

 

אר.אי.אל.אס. מתנהלת בפרויקטים בשיתוף פעולה מלא עם הלקוח החל משלב הייעוץ, היישום והאחריות הכוללת. הצוות שלנו מורכב ממומחי מחשוב , מערכות מידע ואנשי פיתוח מנוסים אשר מחויבים ליעילות מרבית ועמידה הן בלוחות הזמנים והן בתקציבי הפרויקט.

פתרונות התוכנה נותנים למעשה לארגון את היכולת לבחון מגוון רחב של אפשרויות ישום שונות ומגוונות תוך כדי בחינה ולמידה של תהליכים פנימיים הנותנים מענה מלא לצרכי הלקוח דרך תהליך התכנון, הבדיקה, היישום וההטמעה הכוללים.

טכנולוגיות מתקדמות

פתרונות אר.אי.אל.אס. מבוססים על מוצריSAP  ו-Microsoft  הכוללים את כל הכלים הנחוצים לניהול משאבי האירגון.

פיתוח פתרונות תוכנה לשווקי מטרה ייחודיים

פתרונות מגזריים מותאמים המביאים לכדי ביטוי את התהליכים הנהוגים והמקובלים בתחום (כגון: שירותי סביבה, תחבורה, המגזר התעשייתי, שוק  היהלומים, המגזר החקלאי, הסיטונאי הקמעונאי ועוד).

לאר.אי אל.אס בין היתר ניסיון נצבר רב בתחום הרגולציה והתפעול של תחום התחבורה הציבורית (פרויקט “כרטוס חכם”, “שילוט חכם”, ניהול ציי רכב ועוד).

הניסיון הזה יחד עם אמינות ומחויבות ללא פשרות, ייחדה אותנו בעבר, מייחדת אותנו בהווה ותמשיך לייחד אותנו גם בעתיד.

להורדת מסמך לחץ כאן