שרותים


כחברה הפועלת מזה כ-14 שנים בתחומה, רואה אר.אי.אל.אס. חשיבות עליונה במתן קשת רחבה ככל האפשר של פתרונות חוצי ארגון.אנו מאמינים ביכולתכם כלקוחות לזהות איכות ומקצועיות ללא פשרות .כך תמיד פעלנו וכך תמיד נפעל.זוהי האמונה שלנו – זוהי דרכנו.
ייעוץ ומכירת מוצרי תוכנה
מחלקה זו אחראית על מתן ייעוץ משלב ניתוח הדרישות, קביעת הצרכים, רמת ההתקשרות ועד להתאמת פתרון התפור לצרכיו ומידותיו של הלקוח. כל זאת מתבצע במקצועיות בזכות ניסיון רב אשר ממוקד להצלחת הפרוייקט, תוך מתן דגש לשיתוף מלא של הלקוח בתהליך העבודה, עמידה בלוחות הזמנים ובעלויות המתוכננות.
פיתוח תוכנה ומוצרים משלימים למערכות ERP
לאר.אי.אל.אס. מחלקת פיתוח תוכנה ופתרונות תוכנה ומחשוב מתקדמים בסביבת העבודה של SAP, אנו מספקים פתרונות כוללים ללקוח בין היתר באמצעות התממשקות תוכנות ומוצרי אר.אי.אל.אס. באופן סינרגטי לתוכנת SAP Business One.
אפיון ליווי ,וניהול פרויקטים
צוות מקצועי ומנוסה במספר רב של ניהול והטמעת פרויקטים, למעלה מ-14 שנים.כל פרויקט זוכה ליחס אישי ומלווה בכתיבת תוכנית עבודה / אפיון, Detail Design, כל זאת על מנת לעמוד ביעדי תקציב, עלויות ולוחות זמנים שהוצבו על ידי הלקוח.בראש מחלקה זו עומד משה שיטרית, בעל ניסיון של 12 שנים בהתאמת פתרונות מבוססי SAP ללקוחות מתחומים שונים ומגוונים.
שרותי IT וישום טכנולוגי
התאמת דרישות חומרה ללקוח, ייעוץ ומתן שרותי חומרה.אנו מבצעים שדרוג מערכות תוך כדי מינימום הפרעה להמשך עבודה רציף של הארגון.בזכות הידע הרב שצברה המחלקה בתוכנת SAP Business One, אנו מספקים יעוץ וביצוע של התקנת שרתים מורכבים, אבטחת מידע ויעוץ בניהול תשתיות מחשוב רחבות ומקיפות.

 

כתיבת תגובה